0 212 536 35 04 | Gsm: 0 536 642 60 43

Home / About us

      Güneş Cam ve İnşaat firmamız 2000 tarihinde Gazi Osman Paşa merkezli faaliyete girmiştir. Firmamız inşaat temelinde bir çok yapı ve iş merkezi inşası yaparak ticari hayatına başlamıştır.
      Bölgedeki yoğun yapılaşma ihtiyacı ve İSTANBUL merkezli yoğun talep karşısında işinde uzman kadrolarımız ve ustalarımız ile İSTANBUL'un bir çok ilçesinde yaşam alanları inşa ederek ailelere teslim edilmiştir. 
        İnşaat hizmetleri yanı sıra Cam imalat ve montaj talebinin çok olması ve bölge deki CAM imaalat ve montaj ihtiyacını karşılayacak çok işletmenin olmamasından kaynaklı inşaat hizmetlerinin yanı sıra CAM satışındaki payımız bölgedeki paylardan çok daha fazla olmuştur bundan kaynaklı olarak ta firmamızın isim önceliğini CAM ve CAM BALKON olarak dizayn ettik.
         Pimapen ihtiyaçların çok artması ve Pimapen tabanlı Cam Balkon ihtiyacının yükselmesiyle birlikte ayrı bir kategori de hizmet vermeye devam ettik. Cam balkon binalardaki estetik duruşu sağlamlığı ve güvenliği çok aşırı ilgi toplamış ayrıca korunaklı ve ısı muhafaza özelliği ile de çok yoğun talep görmüştür. Bu talebe karşılık uzman kadrolar kurarak bölge de çok yoğun bir iş imkanı yarattık.
        Firmamız müşteri memnuniyet temelinde hizmet verdiğinden o günden bu güne gelinmiş sürekli büyüyürek kendi imalat kendi satış birimlerini kurmuştur. 
      Bu itibar ile çok kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve en hızlı çözümler üretmek için İŞİMİZE ve YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ...
 
 

Our Lovely Team

Coşkun ÇOLAK

işletme sahibi

0536 642 60 43

Yüksel Çolak

işletme sahibi

0536 540 15 09

Newletter

Newsletter

Subscribe To get latest news and offers